Exif (8.x-2.6) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Average
ka: საშუალო

en: Media
ka: მედია

en: Other
ka: სხვა
