Exif (8.x-2.6) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Other
kk: Басқа

en: Creating vocabularies
kk: Сөздіктерді жасау
