Exif (8.x-2.6) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: High
mr: उच्च

en: Low
mr: कमी

en: Normal
mr: साधारण

en: Close
mr: बंद
