Exif (8.x-2.6) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
