Exif (8.x-2.6) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Content types
te: విషయ రకాలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Unknown
te: తెలియని

en: Average
te: సగటు

en: Normal
te: సాధారణ

en: Other
te: ఇతర

en: Close
te: మూసివేయి

en: Granularity
te: కణికత

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
