Existing Values Autocomplete Widget (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Other
et: Muu

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: About
et: Programmist

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: Textfield size: @size
et: Tekstivälja suurus: @size
