Expense Tracker (1.2.1) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Vote
hy: քվեարկել

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: « first
hy: « առաջինը

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Total votes: @votes
hy: Ընդամենը @votes ձայն
