Expense Tracker (1.3.2) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Category
ast: Categoría

en: View
ast: Vista

en: n/a
ast: n/d

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Choices
ast: Opciones
