Expense Tracker (1.3.2) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: n/a
ml: ശൂന്യം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
