Experience Field (2.0.2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Value
lt: Reikšmė

en: Number
lt: Skaičius

en: Default
lt: Numatytasis

en: Month
lt: Mėnesis

en: Above
lt: Virš

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
