Experience Field (2.0.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Number
ta: எண்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Month
ta: மாதம்

en: Months
ta: மாதங்கள்

en: Above
ta: மேலே

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
