Experience Field (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Number
be: Нумар

en: Default
be: Прадвызначана

en: Month
be: Месяц

en: Months
be: Месяцы

en: Above
be: Вышэй

en: Within
be: Пасярод

en: @min and @max
be: @min і @max

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Starting year
be: Год пачатку

en: Ending year
be: Год заканчэння
