Experience Field (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Number
is: Númer

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Month
is: Mánuður

en: @min and @max
is: @min og @max

en: About
is: Um

en: And
is: Og

en: Field types
is: Tegundir svæða
