Experience (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Default
ps: تلواله

en: Month
ps: میاشت

en: Above
ps: پورته

en: About
ps: په اړه

en: Numeric
ps: شمېريز

en: And
ps: او
