Experience Field (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Number
ca: Número

en: Default
ca: Per defecte

en: Month
ca: Mes

en: Above
ca: A sobre

en: Within
ca: Entre

en: @min and @max
ca: @min i @max

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Numeric
ca: Numèric

en: exposed
ca: exposat

en: Min
ca: Mínim

en: And max
ca: I màxim

en: And
ca: I

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Starting year
ca: Any inicial

en: Ending year
ca: Any final

en: grouped
ca: agrupat
