Experience Field (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Number
fi: Numero

en: Default
fi: Oletus

en: Month
fi: Kuukausi

en: Months
fi: Kuukaudet

en: Above
fi: Yläpuolella

en: Within
fi: Sisällä

en: @min and @max
fi: @min ja @max

en: Years
fi: Vuodet

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Numeric
fi: Numeerinen

en: exposed
fi: näytetty

en: And max
fi: Ja max

en: And
fi: Ja

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Starting year
fi: Alkamisvuosi

en: Ending year
fi: Päättymisvuosi

en: grouped
fi: ryhmitetty
