Experience Field (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Number
gl: Número

en: Default
gl: Predeterminado

en: Month
gl: Mes

en: Above
gl: Enriba

en: Within
gl: Dentro

en: @min and @max
gl: @min e @max

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Numeric
gl: Numérico

en: exposed
gl: exposto

en: And max
gl: E máximo

en: And
gl: E
