Experience Field (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Value
uk: Значення

en: Number
uk: Число

en: Default
uk: Базово

en: Month
uk: Місяць

en: Months
uk: Місяці

en: Above
uk: Зверху

en: Within
uk: В середині

en: @min and @max
uk: @min та @max

en: Years
uk: Роки

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Numeric
uk: Числовий

en: exposed
uk: розкритий

en: Min
uk: Мін

en: And max
uk: Та макс

en: And
uk: Та

en: Field types
uk: Типи полів

en: Starting year
uk: Початковий рік

en: Ending year
uk: Кінцевий рік

en: grouped
uk: груповано

en: Experience
uk: Робота
