Experience Builder (0.4.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (24 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Page
kk: Бет

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Medium
kk: Орташа

en: Other
kk: Басқа

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Blocks
kk: Блоктар
