Experience Builder (0.4.1-alpha1) - en to et translation catalogue (52 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: page
et: leht

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Theme
et: Teema

en: theme
et: kujundus

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Page
et: Lehekülg

en: Custom
et: Kohandatud

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Term
et: Termin

en: Medium
et: Keskmine

en: Other
et: Muu

en: Pattern
et: Muster

en: Condition
et: Tingimus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Source
et: Allikas

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Changed
et: Muudetud

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Reason
et: Põhjus

en: Examples
et: Näited

en: Blocks
et: Plokid

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Campaign
et: Kampaania

en: Patterns
et: Mustrid

en: Parameter
et: Parameeter

en: Starts with
et: Algab millega

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp
