Experience Builder (0.4.1-alpha1) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: page
mr: पान

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: Format
mr: रचना

en: Versions
mr: आवृत्ती

en: ID
mr: आय डी

en: Page
mr: पान

en: Condition
mr: अट

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Bundle
mr: बंडल

en: Default values
mr: मुलभूत मुल्य
