Experience Builder (0.4.1-alpha1) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Summary
nn: Samandrag

en: View
nn: Sjå på

en: Page
nn: Nettside

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Other
nn: Andre

en: Authored on
nn: Skrive

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Starts with
nn: Startar med
