Experience Builder (0.5.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Other
pa: ਹੋਰ
