Experience Builder (0.5.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (48 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Category
ro: Categorie

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Summary
ro: Sumar

en: View
ro: Afișează

en: Theme
ro: Temă

en: Layout
ro: Prezentare

en: theme
ro: temă

en: Component
ro: Componentă

en: Page
ro: Pagina

en: Custom
ro: Personalizat

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: URL alias
ro: Pseudonim URL

en: Term
ro: Termen

en: Warning
ro: Avertizare

en: Medium
ro: Mediu

en: Other
ro: Altele

en: Pattern
ro: Model

en: Condition
ro: Condiție

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Source
ro: Sursă

en: Parameters
ro: Parametri

en: Changed
ro: Schimbat

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Examples
ro: Exemple

en: Blocks
ro: Blocuri

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Parameter
ro: Parametru

en: Starts with
ro: Începe cu

en: Bundle
ro: Pachet

en: Default values
ro: Valori implicite

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat

en: Target UUID
ro: UUID vizat
