Experience Builder (0.6.0-alpha1) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: Status
br: Statud

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn
