Experience Builder (0.6.0-alpha1) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Text
se: Teaksta

en: Page
se: Siidu
