Experience Builder (0.6.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (41 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: page
ta: பக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Edit
ta: மாற்று

en: Image
ta: படம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: View
ta: பார்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Text
ta: உரை

en: Theme
ta: தீம்

en: theme
ta: வார்ப்புரு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Revision ID
ta: பதிப்பு குறியெண்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Other
ta: மற்றவை

en: Condition
ta: நிபந்தனை

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Source
ta: மூலம்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Blocks
ta: பகுதி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: Bundle
ta: பொதி

en: Default values
ta: இயல்புநிலை மதிப்புகள்
