Experience Builder (0.7.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (30 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Summary
ast: Resume

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Text
ast: Testu

en: theme
ast: tema

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Revision ID
ast: Revisión por ID

en: URL alias
ast: Alias pa la URL

en: Medium
ast: Mediu

en: Other
ast: Otru

en: Authored on
ast: Autoría en
