Experience Builder (0.7.0-alpha1) - en to be translation catalogue (47 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: page
be: старонка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: theme
be: тэма

en: Component
be: Кампанент

en: Components
be: Кампаненты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Revision ID
be: ID версіі

en: URL alias
be: URL псеўданім

en: Term
be: Тэрмін

en: Warning
be: Увага

en: Medium
be: Сярэдні

en: Other
be: Іншыя

en: Condition
be: Умова

en: Authored on
be: Дата:

en: Source
be: Крыніца

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Blocks
be: Блокі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Bundle
be: Набор

en: Default values
be: Прадвызначаная значэнні
