Experience Builder (0.7.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startsyte

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Action
de: Aktion

en: Summary
de: Zämefassig

en: theme
de: Theme

en: Revision ID
de: Revisions-ID

en: URL alias
de: URL-Alias

en: Warning
de: Warnig
