Experience Builder (0.7.0-alpha1) - en to lo translation catalogue (9 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ
