Experience Builder (0.7.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: page
mn: хуудас

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Page
mn: Хуудас

en: Medium
mn: Дундаж

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
