Experience Builder (0.7.0-alpha1) - en to my translation catalogue (30 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: page
my: စာမျက်နှာ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Other
my: အခြား

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Default values
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုးများ
