Experience Builder (0.7.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Theme
sr: Тема

en: Component
sr: Компонента

en: Components
sr: Компоненте

en: ID
sr: ИД

en: Pattern
sr: Образац

en: Condition
sr: Услов

en: Changed
sr: Промењен

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Bundle
sr: Пакет

en: Default values
sr: Подразумеване вредности

en: Target entity type
sr: Циљни тип ентитета
