Experience Builder (0.7.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: page
ca: pàgina

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Theme
ca: Tema

en: Layout
ca: Disposició

en: theme
ca: tema

en: Page
ca: Pàgina

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Term
ca: Terme

en: Warning
ca: Avís

en: Medium
ca: Mitjana

en: Other
ca: Altres

en: Pattern
ca: Patró

en: Condition
ca: Condició

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Source
ca: Font

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Changed
ca: Canviat

en: Content templates
ca: Plantilles de contingut

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Examples
ca: Exemples

en: Blocks
ca: Blocs

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Patterns
ca: Patrons

en: Parameter
ca: Paràmetre

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Default values
ca: Valors predeterminats

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Enabled components
ca: Habilita components

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: Target UUID
ca: UUID destí

en: Insert selected
ca: Insereix els seleccionats
