Experience Builder (0.7.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (60 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: page
fi: sivu

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: unpublished
fi: julkaisematon

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: theme
fi: teema

en: Component
fi: Komponentti

en: Components
fi: Komponentit

en: Page
fi: Sivu

en: Custom
fi: Oma

en: Revision ID
fi: Version ID

en: URL alias
fi: Osoitealias

en: Term
fi: Termi

en: Warning
fi: Varoitus

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Other
fi: Muu

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Condition
fi: Riippuvuus

en: Authored on
fi: Luotu

en: Source
fi: Lähde

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Examples
fi: Esimerkit

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Target
fi: Kohde

en: Patterns
fi: Sisältöpolut

en: Editable
fi: Mahdollista muokattavuus

en: Parameter
fi: Parametri

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Bundle
fi: Paketti

en: Default values
fi: Oletusarvot

en: Machine Name
fi: Koneluettava nimi

en: Component name
fi: Komponentin nimi

en: Enabled components
fi: Käytössäolevat komponentit

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi

en: Target UUID
fi: Kohde UUID
