Experience Builder (0.7.1-alpha1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Home
is: Heim

en: Title
is: Yvirskrift

en: Pages
is: Síður

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Actions
is: Gerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Category
is: Bólkur

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Text
is: Tekstur

en: theme
is: tema

en: Page
is: Síða

en: Custom
is: Sergjørt

en: Medium
is: Miðal

en: Other
is: Annað

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Blocks
is: Blokkar

en: Machine name
is: Maskinnavn
