Experience Builder (0.7.1-alpha1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Settings
mk: Поставки

en: Blocks
mk: Блокови
