Experience Builder (0.7.1-alpha1) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Image
os: Сурæт

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат
