Experience Builder (0.7.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (67 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: page
pl: strona

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: unpublished
pl: nieopublikowane

en: Edit
pl: Edytuj

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: View
pl: Widok

en: Text
pl: Tekst

en: Theme
pl: Skórka

en: Layout
pl: Układ

en: theme
pl: skórka

en: Component
pl: Komponent

en: Versions
pl: Wersje

en: Components
pl: Komponenty

en: Page
pl: Strona

en: Custom
pl: Własne

en: Revision ID
pl: ID wersji

en: URL alias
pl: Alias URL

en: Term
pl: Termin

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Medium
pl: Średnie

en: Other
pl: Inne

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Condition
pl: Warunek

en: pattern
pl: wzór

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Source
pl: Źródło

en: Parameters
pl: Parametry

en: Metadata
pl: Metadane

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Reason
pl: Powód

en: Examples
pl: Przykłady

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Blocks
pl: Bloki

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Campaign
pl: Kampania

en: Target
pl: Cel

en: Patterns
pl: Wzory

en: Parameter
pl: Parametr

en: Metatags
pl: Metatagi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Meta description
pl: Opis meta

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Default values
pl: Wartości domyślne

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy

en: Component name
pl: Nazwa komponentu

en: Enabled components
pl: Włączone komponenty

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej

en: Target UUID
pl: Docelowy UUID

en: Insert selected
pl: Wstaw zaznaczone
