Experience Builder (0.7.1-alpha1) - en to sq translation catalogue (26 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: page
sq: faqe

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: theme
sq: tema

en: Page
sq: Faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Medium
sq: Mesatar

en: Other
sq: Tjetër

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Blocks
sq: Blloqet
