Experience Builder (0.7.2-alpha1) - en to gu translation catalogue (31 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Other
gu: અન્ય

en: Condition
gu: શરત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Target
gu: લક્ષ્યાંક

en: Starts with
gu: સાથે શરૂ થાય છે

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Default values
gu: મૂળભૂત કિંમતો
