Experience Builder (0.7.2-alpha1) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Medium
mg: Antonony

en: Source
mg: Loharano
