Experience Builder (0.7.3-alpha1) - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Medium
bs: Srednje

en: Authored on
bs: Napisano

en: Source
bs: Izvor

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Starts with
bs: Počinje sa
