Experience Builder (0.7.3-alpha1) - en to ps translation catalogue (31 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Summary
ps: لنډیز

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Medium
ps: منځنى

en: Other
ps: نور

en: Source
ps: سرچينه

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Target
ps: موخه

en: Bundle
ps: بنډل
