Experience Builder (0.7.4-alpha1) - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: page
lv: lapa

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Edit
lv: Labot

en: Image
lv: Attēls

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: Text
lv: Teksts

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: theme
lv: tēma

en: Component
lv: Komponents

en: Components
lv: Komponentes

en: Page
lv: Lapa

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Term
lv: Termins

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Other
lv: Citi

en: Pattern
lv: Modelis

en: Page Title
lv: Lapas Nosaukums

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Source
lv: Avots

en: Changed
lv: Labots

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Examples
lv: Piemēri

en: Blocks
lv: Bloki

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Target
lv: Mērķis

en: Editable
lv: Rediģējams

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Default values
lv: Noklusējuma vērtības
