Experience Builder (0.7.4-alpha1) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Summary
sl: Povzetek

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: theme
sl: tema

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Revision ID
sl: ID različice

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Medium
sl: Srednja

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Blocks
sl: Bloki

en: Machine name
sl: Strojno ime
