Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: List
cs: Seznam

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Dependencies
cs: Závislosti
