Expirable Content (1.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་
