Expirable Content (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: List
eu: Zerrenda

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
